Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Warce Strona główna Kontakt
Porządek Mszy Św.
Niedziele i święta
7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00.


Dzień powszedni
7.00, 18.00.


Spowiedź
Pół godziny przed każdą Mszą św.

Foto galeria
Galeria
Licznik odwiedzin: 3622818

Księga gości

Dodaj nowy wpis
autor: Damiano
Data dodania: 2014-01-22
Szczęść Boże, Bardzo estetyczna strona www. Zapraszam także na stronę mojej parafii w Gomulinie: http://www.parafiagomulin.pl
autor: szukająca
Data dodania: 2013-07-22
W tej parafii istnieje dużo wspólnot i bardzo dobrze,za to podziekowanie dla księdza proboszcza! Dziwię się jednak, że te osoby nie wpisują się do księgi, nie zapraszają, nie zachęcają! Kochani, ewangelizujcie!
autor: Paweł
Data dodania: 2013-05-13
Nie jestem parafianiniem MBS jednak z lubię odwiedzać Wasz kościół. Widzę jak wzmacnia się i wzrasta atmosfera modlitwy i pobożności w Kościele Matki Bożej Szkaplerznej. M.in. cieszę się z sobotnich Mszy Świętych i poprzedzających ją nieszporów. Dzięki Bogu za pobożnego i mądrego Proboszcza, Księży Wikarych Siostry... Jeszcze jedno zdanie o p. Organiście. wydaje mi się, że pragnie śpiewać i śpiewa na chwałę Bożą.
autor: gość
Data dodania: 2013-02-14
Dobrze, że taka piękna strona powstała! Każdy może dowiedzieć się o ważnych sprawach parafii, o Jej problemach jak i osiagnięciach! Ważne, żeby każdy wierzący, parafianin, intersował się życiem swojego kościoła. Ważne jest, aby każdy żył wiarą, taka strona pomaga być bliżej Boga! Zachęcam do odwiedzania tej strony! Zachęcam do odwiedzania Matki Bożej Szkaplerznej, Wareckiej, która czeka na każdego. Z własnego doświadczenia wiem, że zawsze wysłuchuje!!! Szczęść Boże!!!
autor: Aneta
Data dodania: 2011-12-19
Bardzo ciekawa inicjatywa, bardzo się cieszę ,że Warecki dobytek może wirtualnie zobaczyć każdy teraz w inernecie, co za tym idzie może przyjedzie zobaczyć osobiście bo Warka to naprawdę piekne miasto z bogatą tradycją. \\\\r\\\\nOby tak dalej pozdrawiam i życzę sukcesów dla Twórców tej strony :)
autor: Magda
Data dodania: 2011-10-16
Bardzo ładna szata graficzna strony i ciekawe zdjęcia. Mam nadzieję, że strona będzie się cieszyć popularnością, bo na mnie osobiście zrobiła bardzo dobre wrażenie.
Kalendarz parafialny
E-informacje
Polecamy
Wirtualne zwiedzanie Cemantarz parafialny Polecamy
Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Warce

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej
ul. Franciszkańska 22
05-660 Warka
Archidiecezja Warszawska
dekanat warecki
tel. 48 667-23-53

Polityka prywatności
 
wykonanie: E-parafia